Powiat Grajewski otrzymał dofinansowanie w wysokości 53 tys. na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dot. przebudowy dworu w Niećkowie

0

53 tys. na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dot. przebudowy dworu w Niećkowie.

Powiat Grajewski otrzymał dofinansowanie z budżetu samorządu województwa na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej, dotyczącej zadania inwestycyjnego p.n.: ,,Przebudowa dworu w Niećkowie”.

Dwór w Niećkowie podlega ochronie konserwatorskiej na podstawie decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Łomży z dnia 06 maja 1980 r. w sprawie wpisania dobra kultury do rejestru zabytków.

Zakres dokumentacji obejmować będzie wykonanie m.in. mapy do celów projektowych, ekspertyzy technicznej budynku dworu, kompletnej dokumentacji projektowej wszystkich niezbędnych branż, przedmiarów robót; kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przygotowanie wstępnej koncepcji przebudowy dworu w Niećkowie i przedstawienie jej do akceptacji Zamawiającemu i Podlaskiemu Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków.

Dokumentacja opracowana powinna zostać w terminie do 30.11.2021 r.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress