Powiatowe eliminacje OTWP w Grajewie

0

28 marca br. o godzinie 10:00 w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie ul. Konstytucji 3 Maja 36. odbędą  się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  W turnieju wezmą udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy zwyciężyli w eliminacjach gminnych.

Wszyscy uczestnicy tegorocznego turnieju będą mieli za zadanie rozwiązanie testu pisemnego składającego się z 30 pytań dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz 35 pytań dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. W dalszej części eliminacji uczestnicy, którzy zajmą czołowe miejsca będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu prezentowanego przez komisję sprzętu ratowniczego i udzielić ustnej odpowiedzi na 3 pytania zawarte w wylosowanym przez siebie zestawie.

Uczestnicy eliminacji powiatowych, którzy zajmą odpowiednio I i II miejsce w poszczególnych grupach wiekowych będą reprezentować powiat grajewski w eliminacjach wojewódzkich.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress