Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Romantyzm w obiektywie”

0

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy VII – VIII) i szkół średnich oraz osób dorosłych z powiatu grajewskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Romantyzm w obiektywie” ogłoszonego w ramach Roku Romantyzmu Polskiego przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Na konkurs można zgłosić jedno zdjęcie (z nadanym tytułem) inspirowane dziełami literackimi i plastycznymi z epoki romantyzmu wraz uzasadnieniem, dlaczego i które dzieło literackie czy plastyczne było inspiracją dla Uczestnika konkursu (w pliku WORD, max. jedna strona A4, czcionka Times New Roman 14, interlinia 1,0).

Należy też wskazać miejsce wykonania zdjęcia.

Fotografie wraz z opisem ( w pliku WORD) powinny zostać przesłane w wersji elektronicznej na adres e-mail bckszczuczyn@wp.pl z dopiskiem ROMANTYZM W OBIEKTYWIE – IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA KONKURSU wraz ze skanem wypełnionego i  podpisanego formularza zgłoszeniowego.

 Prace można też dostarczyć drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego) lub osobiście na płycie CD lub pamięci USB (pendrive) wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym do siedziby Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie w nieprzekraczalnym terminie 1 kwietnia 2022r. do 9 maja 2022r. godziny 16:00.

 Komisja konkursowa przyzna nagrody w kategorii młodzież i osoby dorosłe:
I miejsce, nagroda w wysokości 600,00 zł,
II miejsce, nagroda w wysokości 400,00 zł,
III miejsce, nagroda w wysokości 200,00 zł

Prosimy o umieszczenie informacji o konkursie na Państwa stronach internetowych i w mediach społecznościowych (plakat / regulamin / karta zgłoszenia w załączniku) wraz z linkiem do naszej strony internetowej w celu pobrania regulaminu i karty zgłoszenia w formacie pdf:

http://bckszczuczyn.pl/?p=23690

oraz przekazanie informacji nauczycielom historii i języka polskiego.

Liczymy na aktywny udział w konkursie uczniów z Państwa szkoły oraz osób dorosłych do których ta informacja dotrze dzięki Państwa pośrednictwu.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z konkursem pozostaję do Państwa dyspozycji.

Zapraszam do kontaktu, osobiście w siedzibie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie, telefonicznie 501639043 lub drogą e-mail: bckszczuczyn@wp.pl

Z góry dziękuję za pomoc w promocji konkursu.

Życzę powodzenia przyszłym uczestnikom konkursu.

Z poważaniem,

Andrzej Kosmowski

animator kultury

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

KARTA ZGŁOSZENIA – ROMANTYZM W OBIEKTYWIE

REGULAMIN KONKURSU ROMANTYZM-W-OBIEKTYWIE

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x