„Pożegnanie wakacji 2016!”

0

W dniu 26.08.2016r. (piątek) w Bibliotece Miejskiej w Szczuczynie odbyła się impreza pt.: „Pożegnanie wakacji 2016!”. Dla uczestników tego wydarzenia przygotowano szereg atrakcji i inne niespodzianki. Dzieci brały udział w grach zespołowych i konkursach.

W konkursie „Sprytny taniec”, podczas którego dzieci tańcząc w parach wykazały się sprytem i refleksem, bezkonkurencyjnie zwyciężyły dziewczyny: Maja Wojciechowska, Patrycja Chmielewska, Julia Niebrzydowska  i Lena Niebrzydowska.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

W konkursie „Karta i kostka” , podczas którego uczestnicy wykazali się spostrzegawczością, intuicją i szybkością, bezapelacyjnie najlepsze wyniki osiągnęli: Karol Orłowski, Julia Łopińska I Patryk Koński. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

W konkursie muzycznym „Tak to leciało” wzięły udział dwie grupy:  dziewczynki kontra chłopcy. Walka okazała się wyrównana do samego końca. Aby wyłonić zwycięską drużynę zarządzono dogrywkę, którą był konkurs „Taneczne krzesła”. Zwycięstwo odniosła drużyna chłopaków z Mateuszem Wojsławem na czele.

Wiele radości i mnóstwo śmiechu było podczas gry „Koło fortuny -€“ wyzwanie wybierz ty”, podczas której dzieci wykonywały wylosowane zadania, m.in. taniec z balonem, najgłośniejszy krzyk, taniec makareny, małpi taniec, itp.

Punktem kulminacyjnym pożegnalnej zabawy było puszczanie lampionów szczęścia. Dzieci z wielką radością obserwowały start i lot kolorowych, świecących lampionów.

Podczas całej zabawy dzieci mogły korzystać z Coctail Baru, gdzie w roli barmana wyśmienicie sprawdził się Kacper Świderski, serwując wszystkim owocowe napoje. Dla wszystkich przygotowano też szwedzki stół, pełen słodyczy i kanapek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za wspólna zabawę!

Serdeczne podziękowania kierujemy też w stronę pana Cezarego Lidner -€“ właściciela firmy  „€˜Geolid”, za pomoc w organizacji i wsparcie finansowe imprezy „Pożegnanie wakacji 2016”.

 

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress