Pożegnanie wakacji z MDK

0

W sobotnie popołudnie w Szczuczynie pożegnano wakacje z Miejskim Domem Kultury. Festyn odbył się w parku miejskim przy Muzeum Pożarnictwa.Wystąpiły połączone zespoły z MDK: „Szczuczyniacy”, „Mali Szczuczyniacy” oraz wokalny w programie Marii Ostrowskiej – „Miasto me rodzinne” w składzie: Julia Wróblewska,Natalia Nagel,.Julita Żebrowska,Emilia Nagel,,Paulia Rudzka,Marianna Domiziak ,.Jadwiga Dylewska,Witold Dylewski,Helena Grabowska,Barbara Jankowska,Krystyna Rosłoniewska,Ryszard Rybak,Jadwiga Sielawa,Marianna Szabelska,Andrzej Szabelski,Władysław Szymanowski,Ewa Zamojska. Wystąpił muzyczny zespół dziecięcy i młodzieżowy, taneczny „Just dance” oraz zaproszone zespoły: „Densi”, „The Fruitcates”, „Alfa Boys”.
Rozegrano również zabawne konkurencje. W konkursie picia mleka zwyciężył Mateusz Wojsław. W podbijaniu piłeczki tenisowej rakietką bezkonkurencyjna okazała się Natalia Nagel. Zuzia Gnys pokonała nawet znacznie starszych od siebie przeciwników i w rekordowym tempie ubrała się w strój piłkarski.
Uczestnicy festynu bawili się do północy przy zespole „Technix”. Była również nauka tańca cha cha prowadzona przez Sławka Matysiewicza.
(B.Paszkowska)

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress