Prace nad mapą bezpieczeństwa i porządku publicznego

0

Już dziś  (18.01.2016 roku) o godzinie 11:00, w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbędzie się spotkanie poświęcone, zapowiedzianej przez MSWiA, budowie „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego” i aktywnego włączenia w ten proces lokalnych społeczności, przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych oraz mediów. W spotkaniu wezmą udział: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Jarosław Zieliński, Wojewoda Podlaski, przedstawiciele samorządów, kadra kierownicza Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, komendanci miejscy i powiatowi Policji województwa podlaskiego wraz z podległymi naczelnikami wydziałów oraz przedstawiciele Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej.

Mająca powstać w oparciu o dane Policji i informacje zebrane w ramach współpracy z lokalnymi społecznościami „mapa” określi skalę i rodzaj zagrożeń występujących na objętym nią terenie. Na jej podstawie łatwiej będzie zidentyfikować niebezpieczeństwa, a następnie zaplanować racjonalne działania w miejscach, gdzie okaże się to uzasadnione.

Merytoryczna część spotkania poprzedzona zostanie uroczystym wręczeniem nagród Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji wyróżniającym się funkcjonariuszom Policji i Straży Granicznej.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress