Praktykuj w kulturze!

0

Praktykuj w kulturze! Zostań stażystą w Grajewskim Centrum Kultury.

Grajewskie centrum kultury zaprasza studentów i absolwentów, którzy nie ukończyli 30 roku życia kierunków studiów artystycznych, społecznych lub humanistycznych, w szczególności takich jak: kulturoznawstwo, animacja kultury, filologia, sztuki plastyczne, grafika, pedagogika, dziennikarski, marketing, komunikacja medialna, nowe media, historia, socjologia, bibliotekoznawstwo, etnologia, etnografia filmoznawstwo, kinematografia, turystyka do odbycia stażu w ramach programu Praktykuj w Kulturze realizowanym przez Narodowe Centrum Kultury.

Praktyki potrwają od 14 czerwca do 30 września 2021 roku. W tym okresie stażysta będzie mógł zrealizować 180 godzin praktyk w dogodnych dla siebie terminach. Podczas stażu uczestnicy nauczą się planowania, promowania i przeprowadzenia wydarzeń, tworzenia reklam, tekstów prasowych, projektów graficznych, tworzenia fotoreportaży, obsługi mediów społecznościowych, prowadzenia działań animacyjnych i akcji promocyjnych, nawiązywania współpracy z twórcami i artystycznych oraz środowiskiem lokalnym. Aplikować trzeba przez specjalny formularz na stronie praktykuj w kulturze, który jest aktywny do 14 czerwca.

Po ukończeniu stażu, uczestnicy otrzymają zaświadczenie od Narodowego Centrum Kultury o udziale w projekcie Praktykuj w kulturze. Poza Grajewskim Centrum Kultury jedynie dwie instytucje na Podlasiu, które biorą udział w tym programie. Więcej szczegółów na stronie gckgrajewo.pl.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x