Premiera filmu pt.: „Szczuczyn okiem młodego filmowca”

0

W dniu 21.06.2017r. (środa) w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyła się uroczysta premiera filmu pt.: „Szczuczyn okiem młodego filmowca”, powstałego w ramach programu „Regionalnego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2016” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności, a zarządzanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

Pokaz filmu zorganizowano w formie kina letniego, w muszli koncertowej na placu przy Centrum Kultury w Szczuczynie. Przed rozpoczęciem premiery przybyli goście wzięli udział w grach przygotowanych przez Izabelę Gwiazdowską, prowadzącą Studio Działań Kreatywnych „Gwiazda”.

Po pokazie filmowym zebrani mogli obejrzeć zdjęcia dokumentujące pracę grupy projektowej Filmowa_12 i porozmawiać z samymi uczestnikami projektu na temat ich pracy nad nagraniami. Z myślą o przybyłych na premierę filmu, przygotowano poczęstunek i ognisko.

Organizatorzy

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress