Prezentacja Edukacyjno-Doradcza „Uczelnie w Powiecie”

0

I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Grajewie po raz piąty zostało gospodarzem Prezentacji Edukacyjno-Doradczych „Uczelnie w Powiecie”, które organizowane są przez redakcję dwutygodnika „Wieści Podlaskie”. Tegoroczne spotkania, wznowione po pandemicznej przerwie, to już XIX edycja tego wydarzenia.

Celem akcji jest umożliwienie młodzieży poznania szerokiej oferty szkół wyższych, a przede wszystkim stworzenie możliwości bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami uczelni, zarówno pracownikami jak i studentami.

Prezentacje swoim patronatem objął Starosta Grajewski Waldemar Remfeld. Z tego tytułu przyznana została nagroda za najciekawsze stoisko informacyjno-promocyjne w postaci pucharu oraz pamiątek powiatowych. Nagrodę otrzymała Wojskowa Akademia Techniczna.

Gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim uczelniom wyższym za udział w wydarzeniu:

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress