Program dofinansowania odnawialnych źródeł energii

0

Gmina Szczuczyn ogłasza wstępne zapisy do programu dofinansowania odnawialnych źródeł energii. Program obejmuje dofinansowanie do:

kolektorów słonecznych produkujących ciepło do podgrzewania centralnej wody użytkowej, paneli fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną, pomp ciepła pozwalających zarówno na podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, jak i ogrzewanie budynku.
Założenia projektu:

program przeznaczony jest dla indywidualnych mieszkańców Gminy Szczuczyn, w budynku mieszkalnym, w którym ma być zamontowana instalacja nie może być prowadzona działalność gospodarcza ani rolnicza, pozyskanie środków na dofinansowanie tego projektu pozwoli na pokrycie ok. 85 % wartości netto instalacji odnawialnych źródeł energii.
Wszystkich mieszkańców Gminy Szczuczyn zainteresowanych udziałem w programie zachęcamy do uzupełnienia wstępnej deklaracji przystąpienia do programu dostępnej poniżej lub w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, pok. nr 12.

Ankietę należy złożyć najpóźniej do dnia 09.02.2018r.

Jednocześnie informujemy, że złożona deklaracja nie jest wiążąca dla żadnej ze stron, jednak jest niezbędna aby wnioskować o środki zewnętrzne dla mieszkańców gminy. Podane powyżej założenia mogą ulec zmianie.

Deklaracja przystąpienia

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress