Projekt Podlaskie Lokalnie

0

Uwaga!

W dniu 23 sierpnia 2021 r. (poniedziałek) w godzinach 10:00 – 11:30 na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie odbędzie się spotkanie informacyjno – promocyjne dotyczące Programu Podlaskie Lokalnie – nowe FIO (Fundusz Inicjatyw Obywatelskich).

Operatorzy projektu Podlaskie Lokalnie czyli fundacja Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku zachęcają do składania wniosków mikrodotacyjnych w ramach I Konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych.

Zapraszamy organizacje pozarządowe, Koła Gospodyń Wiejskich oraz wszystkich zainteresowanych otrzymaniem mikrodotacji w wysokości 5000 zł na realizacje wydarzeń lokalnych.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://podlaskielokalnie.pl/
oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/PodlaskieLokalnieNOWEFIO

Projekt został objęty Patronatem Honorowym Wojewody Podlaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress