Projekt uchwały o zwolnieniu z podatku od nieruchomości przedsiębiorców

0

Szanowni Państwo!
Jako osoby odpowiedzialne za rozwój naszego miasta i gminy, ale również bezpieczeństwo mieszkańców, podjęliśmy decyzję, iż na najbliższym, zdalnym posiedzeniu Rady Miejskiej Szczuczyna przedłożymy Radnym projekt uchwały o zwolnieniu z podatku od nieruchomości przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w wyniku ograniczeń i zakazów wprowadzonych w ramach walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce. Specustawa z 31 marca 2020 roku daje nam takie prawo. Chcemy pomóc przedsiębiorcom przetrwać ten trudny czas zwalniając ich z podatku za miesiące kwiecień i maj. Postaramy się sprawy administracyjne związane ze złożeniem wniosku o zwolnienie sprowadzić do niezbędnego minimum. Prosimy przedsiębiorców o chwilę cierpliwości. Niebawem przekażemy wszystkie szczegółowe informacje.
Pozdrawiamy Państwa serdecznie, życzymy zdrowia i wytrwałości w walce z pandemią!
Tomasz Mioduszewski Przewodniczący Rady Miejskiej Szczuczyna
Artur Kuczyński Burmistrz Szczuczyna

Samorząd PRZEDSIĘBIORCOM!

Szanowni Państwo! Jako osoby odpowiedzialne za rozwój naszego miasta i gminy, ale również bezpieczeństwo mieszkańców, podjęliśmy decyzję, iż na najbliższym, zdalnym posiedzeniu Rady Miejskiej Szczuczyna przedłożymy Radnym projekt uchwały o zwolnieniu z podatku od nieruchomości przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w wyniku ograniczeń i zakazów wprowadzonych w ramach walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce. Specustawa z 31 marca 2020 roku daje nam takie prawo. Chcemy pomóc przedsiębiorcom przetrwać ten trudny czas zwalniając ich z podatku za miesiące kwiecień i maj. Postaramy się sprawy administracyjne związane ze złożeniem wniosku o zwolnienie sprowadzić do niezbędnego minimum. Prosimy przedsiębiorców o chwilę cierpliwości. Niebawem przekażemy wszystkie szczegółowe informacje. Pozdrawiamy Państwa serdecznie, życzymy zdrowia i wytrwałości w walce z pandemią!Tomasz Mioduszewski Przewodniczący Rady Miejskiej SzczuczynaArtur Kuczyński Burmistrz Szczuczyna

Publiée par Urząd Miejski w Szczuczynie sur Jeudi 2 avril 2020

Źródło: Urząd Miejski fb

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress