Przedszkole w Wojewodzinie z szansą na „Podwórko talentów NIVEA”

0

Przedszkole w Wojewodzinie funkcjonujące przy zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie zgłosiło się do ogólnopolskiego konkursu „Podwórko talentów NIVEA”.
Mogliśmy wziąć udział w konkursie, ponieważ szkoła posiada działkę o powierzchni 400 m kwadratowych, na której docelowo może powstać  „Podwórko talentów NIVEA”

Zgłaszając się do konkursu należało dokonać rejestracji i nakręcić około 3 -minutowy film pokazujący dowolne talenty dzieci. W naszym filmie zatańczyli: Kinga Rogowska (Grajewo) i Kacper Szewczyk (Prostki) . Jury z Poznania zakwalifikowało film do drugiego etapu.

Wyniki drugiego etapu nie zależą od dzieci.
Drugi etap polega na jak największej liczbie głosów oddanych na ten film. Głosować można codziennie. Potrzebna jest dobra wola i zaangażowanie społeczności lokalnej , okolicznej, a nawet dalszej. Jeśli wszyscy się zjednoczymy i zaangażujemy, będziemy głosować codziennie- przedszkole specjalne wygra podwórko!!!!

Aby zagłosować należy:
1. Wejść na stronę https://podworko.nivea.pl/
2. Wyszukać lokalizację: podlaskie- wyszukaj, Grajewo – zagłosuj ….i tu należy się zarejestrować (dla głosujących po raz pierwszy )
3. Po zalogowaniu, w lokalizacji wybierz- podlaskie-wyszukaj- Grajewo- głosuj

W każdym następnym dniu:
https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/60-grajewo

Wymaga to poświęcenia czasu, a poświęcony czas to miłość……… Poświęćmy go naszym dzieciom. Razem można osiągnąć cel.
Dziękujemy.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x