Przekaż 1% na „GWIAZDĘ”

0

Przekaż 1% na „GWIAZDĘ”
W imieniu Zarządu MLUKS „GWIAZDA” przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie informuję, iż od 2010 roku klub jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „PRZYJAZNA SZKOŁA”, które to Stowarzyszenie umożliwia przekazywanie przez rodziców i innych zainteresowanych 1% podatku na potrzeby naszego Klubu. Aby wesprzeć nasz klub w rozliczeniu rocznym należy wpisać dane Stowarzyszenia tj.
Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „PRZYJAZNA SZKOŁA” —– nr KRS-0000031762
Następnie w informacjach uzupełniających (szczegółowych) należy wpisać pełna nazwę naszego klubu, czyli :
Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „GWIAZDA” przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie – konto numer: 32132000220112600000059278
a następnie w rubryce „wyrażam zgodę ” zaznaczyć kwadrat krzyżykiem.
Odpisu 1% za 2015 rok można dokonać w okresie od 01 stycznia do 30 kwietnia 2016 roku. Pamiętajmy, że każda przekazana kwota zwiększa możliwości klubu na zapewnienie dzieciom lepszych warunków treningowych, zakup sprzętu sportowego itp. Za każdą przekazaną przysłowiową złotówkę w imieniu trenujących dzieci dziękuję.
Z poważaniem
Wiceprezes Klubu Grzegorz Zańko

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress