Przekazanie komputerów dla instytucji z Gminy Szczuczyn

1

W dniu 12 października 2015 r. Dyrektor Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Pan Stefan Krajewski wraz ze swoim zastępcą – Panem Krzysztofem Zalewskim dokonali przekazania 44 komputerów na potrzeby instytucji z terenu Gminy Szczuczyn. Taka darowizna była możliwa dzięki dokonywanej wymianie sprzętu elektronicznego w ARiMR.

    Jest to niezwykle miły gest, gdyż dzięki takiemu wsparciu komputery pozyskały: Ochotnicza Straż Pożarna w Szczuczynie, Spółdzielnia Inwalidów w Szczuczynie, Biblioteka Miejska oraz Publiczne Gimnazjum.

    – Cieszę się, że możemy skorzystać z możliwości nieodpłatnego przekazania sprzętu. Komputery są w bardzo dobrym stanie i nic nie stoi na przeszkodzie, aby były wykorzystane w tych placówkach, stwierdził Stefan Krajewski.

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. W ARiMR tyle roboty, że brakuje mocy obliczeniowej w komputerach. Zaraz trzeba będzie zatrudnić dodatkowe ręce do pracy, żeby zdążyć z wprowadzaniem informacji.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress