Przekazanie nowych wozów ratowniczo-gaśniczych dla strażaków z terenu powiatu grajewskiego

0

W dniu dzisiejszym (21.12.2021 r.) odbyła się uroczystość przekazania 5 nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych przez Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku – st. bryg. Sebastiana Zdanowicza strażakom z terenu powiatu grajewskiego. Dwa z wozów przekazano Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, jeden Ochotniczej Straży Pożarnej w Ławsku, jeden Ochotniczej Straży pożarnej w Klimaszewnicy oraz jeden Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnejwsi.

W trakcie uroczystości przekazano także Komendantowi OSP Woźnawieś dyplom dotyczący wpisania Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnejwsi do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego.

Uroczystość obfitowała w słowa gratulacji i podziękowań. Wśród osób, którym Komendant KP PSP w Grajewie st. bryg. Andrzej Beczko dziękował, znaleźli się przedstawiciele Powiatu Grajewskiego: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Grajewski Tomasz Cebeliński, Skarbnik Powiatu Grajewskiego Maria Lucyna Jasińska i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki.

Powiat Grajewski na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych przekazał 50 tyś zł.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress