„Przyjaciel Biblioteki”

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie od trzech lat przyznaje tytuł „Przyjaciel Biblioteki” z okazji przypadającego 8 maja święta Bibliotekarza i Bibliotek. W tym roku dyrekcja
i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie postanowili przyznać tytuł „Przyjaciel Biblioteki” Jadwidze Jolancie Budzińskiej – sekretarz gminy Szczuczyn za nieustającą życzliwość
i pomoc w działalności szczuczyńskiego Centrum Kultury. Pamiątkową statuetkę i dyplom pani sekretarz odebrała podczas happeningu z okazji imienin założyciela i właściciela Szczuczyna Stanisława Antoniego Szczuki, który odbył się w Nowym Parku w Szczuczynie.

Do tej pory tytułem „Przyjaciel Biblioteki” uhonorowani zostali burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński i poeta Józef Zenon Budziński.

Jeszcze raz kierujemy serdeczne podziękowania i gratulacje

na ręce pani sekretarz i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Dyrekcja, pracownicy i wolontariusze

Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

PS. Na zdjęciu: sekretarz gminy Szczuczyn Jadwiga Jolanta Budzińska i laureatka konkursu plastycznego „Portret Szczuki” Ewa Jarząbek.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x