Rada Powiatu Grajewskiego przyjęła budżet na 2021 rok

0

W dniu 27 stycznia 2021 roku Radni Powiatu Grajewskiego przyjęli uchwałę w sprawie budżetu powiatu grajewskiego na rok 2021 oraz uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej powiatu grajewskiego na lata 2021-2024. Zgodnie z uchwałą dochody budżetu na 2021 rok zaplanowano w wysokości 77 867 507,00 zł, a wydatki w wysokości 80 848 299,00 zł. Budżet Powiatu Grajewskiego w 2021 będzie realizowało Starostwo Powiatowe w Grajewie oraz podległe jednostki.

W trakcie sesji Starosta Grajewski Waldemar Remfeld przedstawił sprawozdanie z wykonania uchwał Rady Powiatu i pracy Zarządu Powiatu oraz z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2020 r. Radni podjęli także kilka innych uchwał, m.in. w sprawie przyjęcia planu pracy Komisji Budżetu, Polityki Społecznej i Gospodarczej na 2021 r., w sprawie przyjęcia planu pracy Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na 2021 r., w sprawie zatwierdzenia rocznego planu pracy i kontroli Komisji Rewizyjnej na 2021 r., w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Powiatu Grajewskiego na 2021 r., w sprawie dofinansowania w 2021 roku doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest powiat grajewski, w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Policealnej w Grajewie, funkcjonującej w ramach Zespołu Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie, w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Policealnej w Szczuczynie, funkcjonującej w ramach Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie.

Przypominamy, iż transmisje z sesji Rady Powiatu Grajewskiego dostępne są online na stronie: https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/853/rada-powiatu-grajewskiego.htm. A o ich emisji informujemy odpowiednio wcześniej na stronach: https://www.starostwograjewo.pl/ oraz https://www.facebook.com/PowiatGrajewski.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress