Rajd dla Niepodległej

0

Wojskowe podchody, zasłona dymna, wybuchowe niespodzianki, głośne czytanie satyrycznych wierszy – to część atrakcji planowanych przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie w związku z „Rajdem dla Niepodległej”, który odbędzie się 30 czerwca 2018r.

Punktualnie o 9:00 wyjedziemy spod szczuczyńskiego Centrum Kultury kierując się do  Bzur i Niedźwiedzkich  i dalej do Niećkowa, gdzie na terenie filii bibliotecznej  odbędą się planowane gry i zabawy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich  zainteresowanych.

Zgłoszenia przyjmujemy osobiście lub telefonicznie.

„Rajd dla Niepodległej” to wyjazd rowerowy  organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”. W tym roku rajd będzie przebiegał pod hasłem 100–ej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x