Rajgród- Narkotyki w samochodzie, a kierujący pod ich wpływem

0

W miony piątek policjanci zatrzymali do kontroli samochód, którym poruszali się dwaj młodzi mężczyźni. Okazało się, że oprócz tego, że obaj mieli przy sobie marihuanę to kierujący jechał pod wpływem narkotyków. 22 –latek stracił prawo jazdy, a teraz obaj mężczyźni trafią przed sąd.

W miniony piątek, po godzinie 19:00, funkcjonariusze Policji pełniący służbę na terenie gminy Rajgród, zatrzymali do kontroli samochód, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Dziwne zachowanie kierowcy i pasażera wzbudziło podejrzenia mundurowych, że mężczyźni mogą posiadać przy sobie narkotyki. Podczas sprawdzania pojazdu i jadących nim mieszkańców gminy Rajgród, policjanci ujawnili przy jednym z mężczyzn torebkę z zawartością zielonego suszu. Badania narkotesterem potwierdziło, iż jest to marihuana. Funkcjonariusze przeszukali także pomieszczenia mieszkalne pasażera pojazdu i znaleźli 1,3 grama suszu marihuany. Ponadto w wyniku badania moczu kierowcy, okazało się, iż 22- letni kierowca był pod wpływem środków odurzających, za co od razu stracił prawo jazdy. Za niezgodne z prawem postępowanie 22 i 23- letni mieszkańcy gminy Rajgród odpowiedzą teraz przed Sądem.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x