Razem zmieniamy Szczuczyn

0

Znajdź proszę krótką chwilę, przeczytaj tych kilka zdań. Według mnie dotykają one głęboko i szczerze ostatnich ośmiu lat. Jeśli się z tym zgodzicie, proszę o udostępnienie.
To był niezwykły dzień…
Najpierw droga Szczuczyn – Katowice, później szybkie odnalezienie się w Katowickim Centrum, udział w kolejnych niezwykle pomocnych w przyszłej pracy panelach, no i na koniec genialne dla mnie zakończenie… Taki sobie wtorek!
To szybkie podsumowanie ma być również okazją do podziękowania Wszystkim tym, którzy na codzień ze mną współpracują i wierzą podobnie jak ja w dwie rzeczy:
1. Ciężka i uczciwa praca przynosi efekty.
2. Nic, co ma prawdziwą wartość, nie powstaje z dziś na jutro. Wartość i sukces wymagają czasu i zespołu.
W Urzędzie Miejskim, naszych szkołach, różnych instytucjach, organizacjach, dosłownie na ulicy bywa różnie. Jedni przyglądają się biernie temu, co robimy i nie przeszkadzają. Inni mimo tego, że palcem nie ruszą, to jeszcze wkładają wiele wysiłku w to, żeby nam się nie udało. Znamienita jednak większość ludzi rozumie, że dotykamy rzeczy wielkich i przełomowych dla naszego miasta i gminy. Mimo tego, że ci najaktywniejsi muszą przyjąć na siebie cześć przynależnego mi ciężaru narzekań, czasami bzdurnych plotek i naszych lokalnych „udziwnień”, to wciąż udaje nam się obronić przekonanie, że warto robić coś więcej, niż tylko być!
Czasami trochę dziwi i smuci czyjeś przekonanie i wypowiadane głośno opinie, że to źle, że Radni się nie kłócą, że pieniądze unijne, to żadna sztuka, że złożone komuś podziękowanie, to na pokaz…
Siódme miejsce w Polsce nie jest ważne samo w sobie, jest wartością naszej wspólnej pracy, wielu zarwanych nocy i weekendów nad wnioskami o dotacje. Kolejnych zmartwień o to, czy się uda, czy przejdzie kolejny projekt, jak wyjdzie, czy zdążymy na czas…
Dziękuję za Waszą pomoc, oczywiście w najbliższym czasie swoją wdzięczność i podziękowania wyrażę osobiście. Dziękuję za siłę i życiową mądrość.
Razem zmieniamy Szczuczyn. Jestem przekonany, że robimy to z wizją, pasją i wiarą w sukces! Warto!

Artur Kuczyński fb

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress