Relacja z koncertu „Cudownych rodziców mam…”

0

Koncert “Cudownych Rodziców mam…” pozostał już tylko wspomnieniem…

20 września w sali widowiskowej GCK odbył się koncert “Cudownych Rodziców mam…” zorganizowany przez stowarzyszenia: KULTURA NIEZALEŻNA i PARTITA przy współorganizacji Grajewskiego Centrum Kultury.

Ten wyjątkowy wieczór dedykowany był wszystkim rodzicom zgromadzonym na sali, zwłaszcza Mamom i Ojcom występujących solistek.

Swoje muzyczne życzenia rodzicom złożyły wspaniałe wokalistki, które pracują pod kierunkiem Moniki Soroko w stowarzyszeniu Partita: Anna i Maria Czapskie, Zofia Stankiewicz, Zuzanna Komor, Zuzanna Komosińska oraz Amelia Jaśkowska.

Nie zabrakło ciepłych słów płynących od władz samorządowych w osobach: p. Haliny Muryjas-Rząsy Przewodniczącej RM oraz p. Wiesława Dembińskiego Wiceprzewodniczącego RM Grajewo, którzy wręczyli występującym solistkom kosz słodkości.

Kłaniamy się Państwu nisko dziękując za Waszą obecność. Serdeczne podziękowania za owocną współpracę i pomoc kierujemy do dyrektora p. Tomasza Dudzińskiego oraz pracowników Grajewskiego Centrum Kultury.

Dziękujemy również p. Andrzejowi Wieszczyckiemu z grupy fb “Grajewo dawniej i dziś” za świetne fotografie.

Zapraszamy na kolejne koncerty już niebawem…

GCK

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress