Relacja z Wiosennego Koncertu Rodzinnego Chóru Most the Music

0

Wiosna, to pora roku, na której nadejście czeka większość z nas. Robi się ciepło, dni są coraz dłuższe, a świat staje się bardziej kolorowy. I nie tylko przyroda odzyskuje swój urok, ale my też czujemy się ożywieni i coraz bardziej energiczni.

My stwierdziliśmy, że najlepiej zacząć wiosnę śpiewająco. W dniu rozpoczęcia astronomicznej wiosny – 20 marca 2024 r. w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie odbył się „Koncert rodzinny” chóru powiatowego, założonego w ramach Programu „Most the Music”, którego pomysłodawcą i fundatorem jest Fundacja Most the Most.

Meluzyna”, „Nauczmy się żyć obok siebie”, czy „Tyle słońca w całym mieście”, to tylko niektóre utwory, jakie nasi chórzyści zaprezentowali widowni, którą stworzyli członkowie ich rodzin, znajomi i goście zaproszeni na to wydarzenie.

Po skończonym występie był czas by razem z bliskimi, przy kawałku pysznego ciasta, podzielić się emocjami i wrażeniami z występu.

W koncercie, poza rodzinami uczestników, udział wzięli także przedstawiciele Powiatu Grajewskiego ze Starostą Grajewskim Waldemarem Remfeldem na czele, który przygotował słodki upominek dla uczestników chóru oraz Wanda Elżbieta Mieczkowska, Radna Sejmiku Województwa Podlaskiego. Gościem specjalnym była Anna Wojtaszek Koordynator ds. Projektów Fundacji Most the Most.

Chór aktualnie składa się z 24 uczestników. Dyrektorem Artystycznym programu jest Adam Sztaba, którego wspiera Patryk Sikora.

Dziękujemy dzieciom i młodzieży z naszego chóru za świetny występ i niezapomniane doznania muzyczne. Dziękujemy także Pawłowi Podeszwik opiekunowi muzycznemu chóru za doskonałą pracę przy koncercie i w całym projekcie oraz Katarzynie Mrozowskiej, Wicedyrektor ZS w Niećkowie, za organizację prób i występów.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress