Relacja z wystawy „Barwy Wyobraźni”

0

BARWY WYOBRAŹNI”

to tytuł wystawy prac uczestników zajęć Warsztatu Terapii Zajęciowej w Szczuczynie. Wystawa została otwarta w dniu 23 maja w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie. Na wystawę składa się kilkadziesiąt prac plastycznych, wyszywanych, malarskich, wyklejanek, użytkowych w postaci szkatułek, puzderka itp. Różnych formatów i wielkości. Gośćmi wystawy byli: Burmistrz Szczuczyna – Artur Kuczyński, radni powiatu grajewskiego: Maria Gwiazdowska, Jolanta Jadwiga Budzińska i Bolesław Ruszczyk, Dyrektor biura posła Kazimierza Gwiazdowskiego Monika Stefańska, Kierownik PCPR w Grajewie Anna Świderska. Otwarcia wystawy dokonali:Kierownik WTZ w Grajewie i Szczuczynie Marta Gutowska i Dyrektor BCK w Szczuczynie Janusz Siemion. Najważniejszymi osobami w tym gronie byli twórcy prac oraz ich opiekunowie z WTZ w Szczuczynie. O pracach opowiedział animator BCK Andrzej Kosmowski.
Wystawę można oglądać do końca czerwca, znajduje się ona w holu wystawienniczym BCK w Szczuczynie – I piętro w godzinach pracy placówki. Wszystkie prace będące na wystawie można zakupić.

Tekst i zdjęcia: Anna Chmielewska i Andrzej Szabelski – BCK

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress