Relacja z wystawy prac A. Borusiewicza

0

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”

5 kwietnia 2018 r. w Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac Pana Andrzeja Borusiewicza – lokalnego malarza i rzeźbiarza, której tematem przewodnim było Podlasie. Wystawę otworzyła Anna Akus – Szklarzewska, która przywitała gości oraz zapowiedziała lokalnego artystę. Następnie głos zabrał Pan Andrzej Borusiewicz, który opowiedział o swoich pracach, o tym co go inspiruje do tworzenia oraz o tym, gdzie wcześniej eksponował swoje prace. Licznie zgromadzeni goście podziwiali obrazy przedstawiające gminę Szczuczyn, przyrodę Podlasia oraz drewniane rzeźby kapliczek i płaskorzeźby ptaków.

Pan Andrzej przygotował też dla zebranych niespodziankę – konkurs, w którym można było wygrać jego obraz. Nagrodę zdobyła Pani Zofia Gazowska. Wszystkim gościom dziękujemy za tak liczne przybycie i informujemy, że wystawę można będzie oglądać w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie do końca kwietnia w godzinach pracy placówki .

Kolejna wystawa Pana Andrzeja Borusiewicza planowana jest podczas II Zlotu Przyjaciół Szczuczyna.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress