Remont budynku warsztatów szkolnych w ZS w Szczuczynie

0

W sierpniu 2017 roku dobiegły końca roboty budowlane związane z wymianą pokrycia dachowego na budynku warsztatów szkolnych w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie.

Wykonawcą robót była firma DACH-HURT Agata Wierzbicka, ul.Koszarowa 18, 19-200 Grajewo, wybrana w wyniku zapytania ofertowego, która zrealizowała zadanie na łączną kwotę 90 691,56 zł. Powiat Grajewski na cel remontu przekazał kwotę w wysokości 60 000,00 zł.

Wymiana dachu była pilną inwestycją, budynek od początku istnienia nie był remontowany. Podczas opadów deszczu, woda w większych ilościach przedostawała się do wewnątrz i to z wielu miejsc poszycia dachowego, dlatego doraźny remont nie miał sensu, do inwestycji należało podjeść kompleksowo. Konstrukcja została solidnie wzmocniona. Zamontowano nowe krokwie dachowe oraz pokryto dach  blachą trapezową. Zamontowano nowe orynnowanie oraz naprawiono łącznik między budynkami szkoły przez co budynek zyskał nie tylko wizualnie, ale i praktycznie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress