Rodzinne opakowanie sera żółtego Mlekpol w plastrach

0

Rodzinne opakowanie sera żółtego Mlekpol w plastrach

Sery dojrzewające to jedna z najpopularniejszych przekąsek i urozmaicenie codziennego jadłospisu. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i proponuje cztery ulubione gatunki sera w plastrach w praktycznych, rodzinnych opakowaniach 400g.

Sery dojrzewające goszczą na stołach polskich rodzin od pokoleń. To podstawa zdrowego żywienia. Dzięki bogatej ofercie Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol możemy wybierać w smakach i rodzajach serów, a także ich gramaturach. W ślad za potrzebami konsumentów Mlekpol wzbogacił swoją ofertę serów w plastrach o większe rodzinne opakowania.

Sery cieszące się największą popularnością wśród naszych konsumentów, takie jak Gouda, Salami, Królewski z Kolna oraz Złoty Mazur są już dostępne w porcji 400 gram. Nowoczesne opakowanie eksponuje jego zawartość, a funkcja otwórz-zamknij ułatwia przechowywanie produktu bez ryzyka utraty świeżości oraz aromatu.

Sery żółte Gouda, Salami, Królewski z Kolna i Złoty Mazur produkcji Mlekpolu zostały docenione znakiem „Jakość Tradycja”, który przyznawany jest produktom żywnościowym bardzo wysokiej jakości z uwzględnieniem ich tradycyjnego charakteru.

Konsumenci cenią sobie bogatą ofertę produktów Mlekpolu za ich charakterystyczny smak, jakość, a także produkcję popartą wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesna technologia i pochodzenie surowca dają gwarancję powtarzalnej, wysokiej jakości oraz smaku. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol jest jednym z największych producentów mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x