Rodzinny Koncert Chóru Most the Music

0

Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu odbył się Koncert Rodzinny Chóru Most the Music. Był to ostatni koncert tej edycji Programu Most the Music, w którym mamy zaszczyt i przyjemność brać udział.

Nasi powiatowi artyści zaprezentowali utwory, które ćwiczą pod okiem utalentowanego opiekuna muzycznego Pawła Podeszwika. Wśród aranżacji przygotowanych przez Dyrektora Artystycznego Programu Adama Sztabę, znalazły się m.in. „Początek”, „Nauczmy się żyć obok siebie”, czy też znany już z poprzedniej edycji „Psalm stojących w kolejce”.

Każde tego typu wydarzenie to nie tylko możliwość wysłuchania uzdolnionych dzieci i młodzieży, to podpatrywanie, jak uczestnicy zmieniają się i dojrzewają muzycznie, to duma z rozwoju i postępów, jakich dokonali na przestrzeni minionych miesięcy, a przede wszystkim radość, uśmiechy i łzy wzruszenia rodzin naszych chórzystów.

Na zakończenie Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie, przy której działa Chór, Bożena Sokołowska podziękowała uczestnikom za wspaniałe doznania muzyczne, które niektórych z nas przeniosły w czasy młodości. Podziękowała opiekunom Chóru, którymi są Katarzyna Mrozowska i Paweł Podeszwik za pracę, którą włożyli w przygotowania, naukę, a przede wszystkim w opiekę nad młodymi artystami. Podziękowania złożyła także dla Wójta Gminy Wąsosz Tomasza Krukowskiego i Dyrektor GOKiS w Wąsoszu Jolancie Koniecko za możliwość organizacji koncertu w ich placówce oraz Wicestaroście Powiatu Grajewskiego Marii Gwiazdowskiej i pracownikom Starostwa za chęć kontynuacji i uczestnictwa w tak wspaniałym projekcie, jakim jest Most the Music. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla przedstawiciela Fundacji Most the Most. Tym razem gościliśmy Menedżer ds. Komunikacji i PR Martynę Krawczonek-Kosior. Pani Martyna, w trakcie krótkiej wypowiedzi, pogratulowała uczestnikom wystąpienia oraz pokrótce opowiedziała, jak będzie wyglądać obóz przygotowawczy do Koncertu Finałowego, w którym poza licznymi treningami muzycznymi, będą ich czekać zajęcia dodatkowe i liczne atrakcje niespodzianki. Wręczyła także uczestnikom dyplomy uznania za udział w Programie Most the Music.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress