„Rolnik szuka żony” 3 edycja- zgłoszenia do 31 stycznia 2016!

2

Telewizja Publiczna zadecydowała już o kontynuacji „Rolnik szuka żony”! O wszystkim poinformowała Marta Manowska w 11. odcinku programu.

TVP1 chce kontynuować program „Rolnik szuka żony”. Już niebawem startuje kolejna edycja show! Prowadząca zaprosiła wszystkich samotnych rolników do zgłaszania się za pośrednictwem specjalnego formularza. O wszystkim poinformowano także na profilu społecznościowym programu: Masz własne gospodarstwo i mieszkasz na wsi? Pragniesz zmienić swoje życie i szukasz prawdziwej miłości? Daj sobie szansę na szczęście z drugą osobą u boku – zgłoś się do trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”!


Wypełnij formularz zgłoszeniowy
na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i załącz zdjęcie!

Zapraszamy wszystkich samotnych rolników oraz rolniczki – sadowników, hodowców bydła, trzody chlewnej, koni, drobiu, strusi, owiec, królików, ślimaków, producentów warzyw i owoców, grzybów, ziół, właścicieli winnic, stawów rybnych, lasów oraz pszczelarzy! Na  zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2016!

Źródło: telemagazyn

Udostępnij:

2 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress