Rotacyjny system pracy w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie

0

Szanowni Państwo!
Każde przecięcie potencjalnej linii zakażania koronawirusem jest szansą, z której mamy obowiązek skorzystać. W związku z tym podjąłem decyzję o wprowadzeniu w Urzędzie Miejskim od dnia jutrzejszego, tj. 24.03.2020 r. tzw. rotacyjnego systemu pracy. Pracownicy dotąd funkcjonujący w jednym pomieszczeniu biurowym będą przemiennie obecni w pracy lub będą wykonywali swoją pracę w domu przy komputerze. Dołożymy wszelkich starań, by wprowadzone ograniczenie nie zdezorganizowało sprawności załatwiania Państwa i Urzędu spraw.
Przypominam również, iż ważna i aktualna pozostaje moja prośba o ograniczenie bezpośrednich wizyt w Urzędzie Miejskim do rzeczy ważnych i pilnych. Większość ze spraw możecie załatwić drogą telefoniczną lub mailową.
Korzystając z okazji chciałbym również przypomnieć o tym, że najskuteczniejszą formą walki z rozprzestrzenianiem się wirusa jest izolacja, czyli powstrzymanie się od spotkań, wizyt i bezpośredniej aktywności społecznej.
Potraktujmy wprowadzane ograniczenia jak najbardziej poważnie, a taka postawa zwróci się nam stokrotnie.
Pozdrawiam serdecznie
Artur Kuczyński Burmistrz Szczuczyna

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress