Rozbudowa drogi powiatowej w Biebrzy

0

 

                                                                                                     

,,Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” p.n.:

,,Rozbudowa drogi powiatowej nr 1795B w miejscowości Biebrza

mająca na celu:

skrócenie czasu dojazdu do drogi krajowej nr 61 oraz poprawę komfortu życia mieszkańców miejscowości Biebrza poprzez rozbudowę drogi powiatowej nr 1795B w miejscowości Biebrza

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania:

„Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Powiat Grajewski informuje, iż zakończył realizację IIetapu operacji p.n.: ,,Rozbudowa drogi powiatowej nr 1795B w miejscowości Biebrza”, polegającego na wykonaniu robót budowlanych.
          W dniu 26 października 2018 r. dokonano odbioru końcowego robót, których wykonawcą było Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe ,,UNIDROG” Sp. z o. o. w Grajewie. W ramach realizacji zadania wykonano na długości 1,1 km drogi: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, podbudowę, nawierzchnię, roboty wykończeniowe, oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu, elementy ulic. Wartość wykonanych robót wyniosła 1 705 218,19 , z tegoplanowane do otrzymania dofinansowanie ze środków UE 571 080,00 zł.

Realizacja zadania przez powiat była możliwa dzięki dofinansowaniu z UE, a także wsparciu finansowemu z budżetu Gminy Rajgród.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress