Rozpoczęcie roku szkolnego w ZS Nr 1 w Grajewie

0

Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć” – słowami Janusza Korczaka, nowy rok szkolny 2023/2024, rozpoczął dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie, Jarosław Kozikowski. Na wstępie przywitał grono pedagogiczne, wszystkich pracowników szkoły, obecnych gości oraz powracających po wakacjach, jak też nowych uczniów.

W trakcie wydarzenia poza wystąpieniami gości, którzy życzyli samych sukcesów i pomyślności w nowym roku szkolnym, nie zabrakło otoczki słowno-muzycznej, przygotowanej przez nauczycieli i uczniów szkoły, a także najważniejszego dla pierwszoklasistów, uroczystego aktu ślubowania.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Grajewskiego w osobach Starosty Waldemara Remfelda i Wicestarosty Tomasza Cebelńskiego.

Więcej zdjęć dostępna jest na profilu facebook Powiatu Grajewskiego: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x