Rusza przebudowa ulic

0

Gmina Szczuczyn rozpoczyna realizację zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych na ulicach Stodolna, Wiśniowa i Spokojna w mieście Szczuczyn oraz drogi gminnej w miejscowości Niedźwiedzkie gm. Szczuczyn” dofinansowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    W dniu 28 marca 2018r. została podpisana umowa między Gminą Szczuczyn a Wykonawcą robót budowlanych wyłonionym w trybie przetargu nieograniczonego – Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym w Piszu Sp. z o.o. W ramach podpisanej umowy przebudowane zostaną cztery odcinki dróg:

1) Droga gminna w miejscowości Niedźwiedzkie o nawierzchni bitumicznej,

2) Drogi gminne w miejscowości Szczuczyn o nawierzchni z kostki brukowej betonowej:

    a) ulica Stodolna,
b) ulica Wiśniowa,
c) ulica Spokojna.

    Przekazanie terenu budowy nastąpi 03 kwietnia 2018r., natomiast zakończenie prac zaplanowano na 10 września 2018r.

    Całkowita wartość inwestycji na dzień podpisania umowy wynosi 577 568,46 zł, w tym 303 492,00 zł stanowić będzie dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, pozostałe środki pochodzą z budżetu Gminy Szczuczyn.

    Dzięki dofinansowaniu jakie udało się pozyskać kolejni mieszkańcy naszej Gminy otrzymają możliwość poruszania się po utwardzonych drogach i chodnikach, które przez fakt swojej „uboczności”, do tej pory czekały na nowe nawierzchnie utwardzone.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress