Spotkanie dotyczące dofinansowania odnawialnych źródeł energii

0

Burmistrz Szczuczyna w dniu 30 stycznia 2018 roku o godz. 17:00 w Bibliotece-Centrum Kultury (ul. Łomżyńska 11) w Szczuczynie organizuje spotkanie dotyczące wstępnego naboru wniosków dotyczących montażu instalacji solarnych produkujących ciepło do podgrzewania centralnej wody użytkowej, instalacji fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną oraz pomp ciepła pozwalających zarówno na podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, jak i ogrzewanie budynku.

Podkreśla się, że dofinansowanie można pozyskać jedynie dla budynku mieszkalnego, a jednocześnie w budynku tym nie może być prowadzona żadna działalność gospodarcza związana z wykorzystywaniem w nim pomieszczeń.

Pozyskanie środków na dofinansowanie tego projektu pozwoli na pokrycie ok. 85 % wartości netto instalacji odnawialnych źródeł energii (bez podatku VAT).

O wszystkich szczegółach dowiecie się Państwo na spotkaniu.

Burmistrz Szczuczyna Serdecznie Zaprasza

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x