Spotkanie organizacji pozarządowych

0

image001Podlaska Sieć Pozarządowa przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Grajewie serdecznie zapraszają na spotkanie organizacji pozarządowych powiatu grajewskiego, które odbędzie się dnia 7 lipca 2015 r., w sali konferencyjnej Grajewskiej Izby Historycznej (Grajewo, ul. Ełcka 30), o godzinie 15:00.

W 2015 roku mija 4-letnia kadencja udziału w pracach PSP dotychczasowego delegata z terenu powiatu grajewskiego Pana Tomasza Dudzińskiego, dlatego w trakcie spotkania odbędą się wybory przedstawiciela powiatu do Podlaskiej Sieci Pozarządowej (wojewódzka rada organizacji pozarządowych). Prawo głosu oraz startowania do sieci wojewódzkiej mają przedstawiciele tych organizacji, które posiadają numer KRS i są zarejestrowane w tym rejestrze na terenie powiatu. Stowarzyszenia zwykłe maja prawo do oddania głosu. Na spotkanie należy przynieść pełnomocnictwo podpisane przez uprawnione osoby.

Z poważaniem

Tomasz Dudziński

Przewodniczący Prezydium PSP

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x