Spotkanie w gimnazjum w Wąsoszu- Dopalacze to śmierć!

0

W dniu dzisiejszym grajewscy policjanci i pracownicy cywilni spotkali się z gimnazjalistami w Wąsoszu by przedstawić społeczno prawne skutki uzależnień w tym o dopalaczach.

Mundurowi ostrzegają ! Dopalacze to nic innego jak nowe narkotyki, których użycie stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia. Pamiętajmy używanie narkotyków w połączeniu z alkoholem i innymi substancjami odurzającymi stwarza dodatkowe zagrożenie. Nowe narkotyki charakteryzują się wysoką toksycznością nawet w mikroskopijnych dawkach  doprowadzają do trwałego uszkodzenia organów i układu nerwowego. Młody człowieku pamiętaj! Biorąc narkotyki tracisz zdrowie a często i życie. Stajesz się niewolnikiem i tracisz poczucie godności. Sprzedawcy dopalaczy kierują się tylko chęcią zysku . Nie wstydźmy się jeżeli szukamy pomocy to idźmy do specjalisty zajmującym się uzależnieniami. Możemy zwrócić się po pomoc  na portalu- http://www.narkomania.gov.pl/portal . STOP- nie biorę.

Źródło: http://www.policja.gov.pl/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress