Spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży – panią Józefą Drozdowską

0

Dnia 28.01.2017r. (sobota) w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży  –  panią Józefą Drozdowską z Augustowa, której twórczość wielokrotnie nagradzano, m.in. nagrodą Stowarzyszenia Literackiego w Suwałkach za książkę dla dzieci „Rozmowy z Izabelką”, Złotą Buławą Hetmańską za cykl wierszy „Mieszkającym nad Biebrzą”, Nagrodą Literacką „Białostocki Gryf 2005”.

Pani Józefa z wielką radością powitała liczne grono dzieci, którym zaprezentowała swoje wiersze i bajki, m.in. wiersze  z cyklu  „Rozmowy z Izabelką”, wiersze z cyklu „Szpaki  i dziwaki”, opowiadanie „Jeżyk”  a dzieci zadawały pytania dotyczące postaci z tychże utworów.  Z racji tego, że pani Józefa jest wielką miłośniczką zwierząt, dyskutowano też na temat ich ochrony.

Serdecznie dziękujemy pani Józefie Drozdowskiej za przyjęcie naszego zaproszenia  oraz za przekazane egzemplarze autorskich książek, które z pewnością wzbogacą nasz księgozbiór.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress