Spróbujmy jeszcze raz!

0

Spróbujmy jeszcze raz!

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Nasz Zabytek” Fundacji Most the Most w województwie podlaskim. W pilotażu konkursu zwyciężył Dwór w Niećkowie. Dzięki pozyskanemu grantowi w wysokości 1 mln zł ukończyliśmy I etap przebudowy pięknego zabytku. Wciąż pozostały do wyremontowania dół i elewacja Dworu oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu razem wygraliśmy poprzednią edycję w województwie podlaskim.

Czemu by nie spróbować jeszcze raz?
Dofinansowanie pomogłoby w realizacji pozostałych prac i przywróceniu blasku całemu zabytkowi. Bez Was i Waszych zgłoszeń sami nie damy rady. Dlatego prosimy o pomoc i zachęcamy do ponownego zgłaszania Dworu w Niećkowie w tegorocznej edycji konkursu „Nasz Zabytek”.

Zabytek można zgłaszać do 5 marca 2023 r. na stronie Fundacji Most the Most pod linkiem: http://mostthemost.pl/nasz-zabytek-podlaskie/ , bądź telefonicznie pod numerem +48 22 47 55 111 lub +48 517 884 088.

Liczymy na Wasze zgłoszenia!

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie Fundacji Most the Most pod linkiem: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress