Sprzeciw wobec agresji i mowie nienawiści

0

W dniu dzisiejszym (20.01.2019 r.) o godzinie 20.00 pod Urzędem Miejskim odbyło się spotkanie zorganizowane przez Burmistrza Szczuczyna Artura Kuczyńskiego.
Spotkanie zorganizowane zostało w celu  wyrażenia swojego sprzeciwu wobec agresji i mowie nienawiści. Impulsem do organizacji spotkania było tragiczne w skutkach wydarzenie w Gdańsku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz rezygnacja Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP.

Zebrani uczestnicy ułożyli symboliczne serce oraz odczytany został list  skierowany do Jerzego Owsiaka Prezesa Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy zebrani mieli możliwość podpisania się pod listem.

Chętni do podpisania się pod listem mają jeszcze taką możliwość w poniedziałek (21.01.2019 r.) w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie w pokoju nr. 10

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress