Środki do dezynfekcji dla jednostek samorządu terytorialnego

0

Zgodnie z zapowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego od dnia 6 maja będą otwarte żłobki i przedszkola. W trosce o naszych najmniejszych obywateli oraz ich rodziców i opiekunów musi to odbyć się pod szczególnym reżimem sanitarnym.

W związku z powyższym decyzją Wojewody Podlaskiego przekazano, za pośrednictwem żołnierzy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej środki do dezynfekcji rąk oraz płyny do dezynfekcji powierzchni. W dniach 30 kwietnia i 4 maja 2020 r. środki dotarły do siedziby Starostwa Powiatowego w Grajewie i są gotowe do odbioru!

Dostawa jest dedykowana jednostkom samorządu terytorialnego (miastom i gminom), celem przekazania do publicznych i niepublicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, innych form wychowania przedszkolnego oraz żłobków, gdzie planowane jest wznowienie działalności.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x

x