St. kpt. Jarosław Szeszko nowym Komendantem Powiatowym PSP w Grajewie

0

Dzisiaj, 3 marca 2023 r., w Komendzie Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie odbyła się uroczystość przekazania aktu mianowania na stanowisko Komendanta jednostki st. kpt. Jarosławowi Szeszce. W uroczystości poza współpracownikami z jednostki udział wzięli parlamentarzyści, przedstawiciele samorządowi z terenu powiatu grajewskiego oraz reprezentanci jednostek i organizacji.

W trakcie przemówień gości, nie zabrakło słów gratulacji, życzeń, czy też chęci utrzymywania dotychczasowej, owocnej współpracy.

W imieniu Rady i Zarządu Powiatu Grajewskiego przemówił Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który również złożył st. kpt. Jarosławowi Szeszce gratulacje z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego PSP w Grajewie oraz życzył wielu sukcesów, odwagi i wytrwałości w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku, satysfakcji z pełnienia służbie, a zwłaszcza satysfakcji z przyszłych efektów działalności Komendy w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu grajewskiego.

Powiat Grajewski, poza Starostą Grajewskim, na uroczystości reprezentowali Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki i Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Tomasz Cebeliński.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x