Starosta Grajewski gościem na jubileuszu 20-lecia Akademii Łomżyńskiej

0

W dniu 13 czerwca 2024 r. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld miał zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości – jubileuszu 20-lecia Akademii Łomżyńskiej, która miała miejsce w Auli im. prof. Antoniego Jakubczaka.

Uroczystość rozpoczął Rektor Akademii Łomżyńskiej dr hab. Dariusz Surowi, prof. AŁ, który powitał przybyłych gości. Następnie przybliżył historię uczelni, wspominając jej powstanie i założycieli, osiągnięcia profesorów, studentów i absolwentów, milowe kroki, wśród których były m.in. otrzymanie uprawnień do nadawania stopni doktora i doktora habilitowanego, a co za tym szło, możliwość zmiany nazwy uczelni na Akademię, czy też powstawanie coraz to nowszych kierunków nauczania.

W dalszej kolejności wręczono nagrody i wyróżnienia osobom związanym z uczelnią oraz profesorom za ich dorobek naukowy. Po wręczaniu nagród wyświetlono film podsumowujący minione 20 lat, przedstawiony przez władze uczelni, wykładowców i studentów, po czym, przyszedł czas na wystąpienia gości.

Wśród wielu znamienitych osób przemawiających, głos zabrał także Waldemar Remfeld, który pogratulował wspaniałego jubileuszu, życząc wielu sukcesów, rozwoju i kolejnych lat tak wspaniałej działalności dydaktycznej.

Więcej zdjęć dostępna jest na profilu facebook’a Powiatu Grajewskiego. Zapraszamy do obejrzenia.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress