Starosta Grajewski w Radzie Ekspertów MANS w Łomży

0

Wczoraj, 29 lutego 2024 r., Starosta Grajewski Waldemar Remfeld spotkał się z Rektorem Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży dr inż. Ireneuszem Żuchowskim. Powodem spotkania było powołanie Starosty do Rady Ekspertów MANS w Łomży. Kadencja Rady potrwa przez cztery kolejne lata, do końca lutego 2028 r.

Do obowiązków Rady należą m.in. udział w opracowaniu metod walidacji założonych do realizacji w ramach danego kierunku studiów efektów kształcenia i ich opiniowanie, opiniowanie programów nauczania i treści zajęć w kontekście ich dostosowania do wymogów rynku pracy, określenie perspektyw zmian w zakresie kształcenia według potrzeb rynku, czy też wsparcie merytoryczne w procesie dyplomowania.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress