„STOP agresji drogowej”

0

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej „STOP agresji drogowej”.

Na adres stopagresjidrogowej.kwp@bk.policja.gov.pl *można przesyłać wszelkie sygnały o rażących naruszeniach przepisów ruchu drogowego na terenie województwa podlaskiego, jak też zdarzeniach zagrażających bezpieczeństwu w ruchu drogowym. 

Policjanci przeanalizują nadesłane materiały dążąc do ustalenia sprawcy popełnionych czynów celem pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej. 

Proponowane przedsięwzięcie, to doskonała propozycja dla osób którym nie jest obojętne bezpieczeństwo na drodze i chcą wyrazić swój sprzeciw brawurowym zachowaniom niektórych kierowców.

Ponadto przypominamy, że mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg, na powyższy adres można przesyłać  informacje o wszelkich innych nieprawidłowościach z jakimi spotykają się Państwo na drogach województwa podlaskiego (np. nieprawidłowa organizacja ruchu drogowego, nieprawidłowe oznakowanie itp.).

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu i nagrałeś ten fakt przy pomocy kamery a bezpieczeństwo nie jest dla Ciebie obojętne

POWIADOM NAS! 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress