System ACADEMICA już dostępny w bibliotece!

0

Biblioteka Miejska w Szczuczynie przystąpiła w dniu 06.09.2016r. do sieci Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych (CWPN) ACADEMICA, zapewniając swoim czytelnikom dostęp do najnowszych wydawnictw naukowych w formie cyfrowych wypożyczeni międzybibliotecznych.
Powstała ona z myślą o ułatwieniu dostępu do zasobów naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy. Znajdziemy tu podręczniki akademickie, publikacje naukowe, czasopisma naukowe z listy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest to bardzo przydatne narzędzie do poszukiwań publikacji dla naukowców, studentów, badaczy, historyków i innych zainteresowanych, ponieważ publikacje naukowe wydawane są w niskich nakładach i często nie są one dostępne w bibliotekach.
Szczegółowe informacje oraz regulamin korzystania z systemu ACADEMICA znajdują się w siedzibie Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress