SZCZUCZYN GŁOSUJE! QUEST O PODKANCLERZYM SZCZUCE!

0

Zgłoszony przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie pomysł na quest o Podkanclerzym Stanisławie Antonim Szczuce w konkursie „Opowiedz swoją historię i zdobądź bezpłatny quest dla swojej miejscowości!” został zakwalifikowany do II etapu rywalizacji – głosowania internautów.

Fundacja Questingu (Questing – wyprawa po skarb) zrealizuje BEZPŁATNIE 10 pomysłów z największą liczbą głosów – liczy się zatem aktywność internautów!

WASZA AKTYWNOŚĆ.

Wejdź na https://tiny.pl/cqqmm i zagłosuj na pomysł na quest o Podkanclerzym Stanisławie Antonim Szczuce!

POZYCJA 19

Głosowanie trwa do 3 czerwca 2023r.

Każdego dnia z danego adresu IP możesz oddać 1 głos.

——————–

Konkurs organizowany jest w ramach dofinansowania zadania publicznego “Podróżuj, odkrywaj Polskę – grywalizacja gier terenowych online” ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki – otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2023 roku realizacji zadań publicznych z zakresu części 40 budżetu państwa – Turystyka.

Andrzej Kosmowski

BCK w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress