Szczuczyn-kolizja przed dyskoteką

0

Młody mieszkaniec Grajewa bez wiedzy właściciela „pożyczył” od niego BMW, którym pojechał na dyskotekę do Szczuczyna. Tam cofając uderzył w zaparkowaną skodę, a gdy na miejsce przyjechali policjanci okazało się, że ma w sobie ponad 2,6 promila alkoholu, a w rejestrach sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznym.

Zdarzenie wydarzyło się wczoraj w nocy. Jak przekazuje oficer prasowy policji w Grajewie kilkanaście minut przed godziną 4:00 zostali poinformowani, że na parkingu jednej z dyskotek w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Gdy patrol dotarł na misce pracownik ochrony wskazał mężczyznę, który kierując BMW uderzył w zaparkowaną skodę. Okazało się, że to 27-letni mieszkaniec Grajewa, który jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 27-latek ma aktualny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Na dodatek okazało się, że BMW którym jechał „pożyczył” sobie „zapominając” poinformować o tym właściciela pojazdu, który pozostawił auto do naprawy u swojego znajomego.

4lomza.pl

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress