6 komentarzy

 1. ANDRZEJ LOBROW dnia

  Regionalne Lotnisko na Podlasiu? czy ktokolwiek z glosujacych na TAK, jest przekonany, ze investycja na budowe Lotniska, przyniesie jakiekolwiek korzysci ekonomiczne dla regionu Podlasia? Czy jest ktos w srod was, glosujacych na TAK, podjac glos na tym forum i poddac swoja decyzje ze TAK, do dyskusji, ze to dobra I korzystna inwestycja dla regionu Podlasia? Czy jest w srod was TAK-i Smialek?

  • Niech nas Pan, Panie Andrzeju przekona w komentarzu dlaczego NIE warto było głosować na TAK. Chętnie porozmawiam z kimś, kto zna złe, ale i dobre strony tego pomysłu.
   Pozdrawiam.

 2. Andrzej Lobrow dnia

  Cieszy mnie to, że ŚMIAŁEK jest zainteresowany moją opinnią o budowie regionalnego Lotniska na Podlasiu. Pozwól że zapytam o Twoje imie, i czy głosowałeś na TAK?

 3. Andrzej Lobrow dnia

  Ośmielam się powiedzieć, że ŚMIAŁEK, wykazał się, nie być śmiałkiem. Tak czy inaczej, budowa lotniska na Podlasiu, to posrany pomysł, tak jak posrany pomysł prezesa Kaczyńskiego co do zmian w ordynacji wyborczej….” Były premier podkreślił, że zmiany te są z jednej strony bardzo oczekiwane przez społeczeństwo, zaś z drugiej mają one zabezpieczyć przed nadużyciami. – Na przykład zasada dwóch kadencji dla tych, którzy pełnią funkcję jednoosobowe, znaczy wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, a z drugiej strony to mają być zasady, które zabezpieczą te wybory przed jakimiś nadużyciami, bo przypuszczenie, że te nadużycia miały miejsce, jest bardzo mocne i ma bardzo mocne podstawy w różnych faktach, analizach statystycznych. Musimy ten obecny, bardzo ułomny stan ordynacji wyborczej i całej organizacji wyborów zmienić, poprawić (…) Jeśli ktoś jednak sądzi, że chcemy dokonać przełomu lub manipulować okręgami „. Pytanie? czy w Polsce znajdą się we wszystkich Gminach kandydaci i czy będą tacy co potrafią w minimalnym % rządzić Gminą oby ludność lokalna czerpała z tego korzyści? Moja odpowiedz, nie będzie takich, gdyż Polska nie zdążyła takich wychować co by mieli zmysł, Polska jeszcze nie pozbyła się idiotyzmu komunistycznego, bo nikt o zdrowym umyśle nie powie że w Polsce skończył się Komunizm, do puki żyją komuniści, tak długo system trawa.

  • Great gatsby dnia

   W polsce mentalnosc mamy polsko to z n aczy taka ze nie zastanawiamy sie jak polepszyc zycie miejscowosci miasta lub kraju tylko myslimy iluzorycznie ze wszystko jakos tam bedzie inni za nas zrobia dlaczego ja mam to robic a nie sasiad czy rzad czy burmistrz wojt itd ,jezeli cos naprawiamy to zacznijmy to od siebie nie ma w naszym spoloczenstwie samozaparcia oczekujemy to od wszystkich tylko nie od siebie

   • ANDRZEJ LOBROW dnia

    GREAT GATSBY, nie mozna sadzic, ze wszyscy sa tacy sami, a tym bardziej, ze wszyscy maja ta sama metalnosc , NIE PRAWDA! Problem w odroznaniu takich ludzi, co do ich metalnosci i sposobu myslenia, tkwi przede wszystkim w mediach publicznych, chociazby w tych, w ktorych to my, dyskutujemy, e-szczuczyn.pl oraz inne. Osoby ktore nie poddaja sie naciskom ze strony urzednikow,danego miasta czy gminy, nie beda cenzurowac opinni czytelnikow, ( chodzi o moderatora portalu) ktore maja negatywny stosunek do urzednikow, nawet takich opinni , co nie maja uzasadnienia. Natomiast wladza, nie powinna , gdyz nie ma prawa do tego, oby manipulowac opinniami mieszkancow,nawet tych z poza terenu. Dla madrej wladzy jest to darmowa i zarazem dobry przyklad eliminowania wlasnych bledow, wowczas mozna wprowadzac decyzje, ktore sluza dla wiekszosci mieszkancow i dla calosci ekonomii.
    Jezeli bedziemy mieli taki charakter medialny, w komunikacji calego srodowiska, wowczas dowiemy sie, kto i ilu z nas, nadaje sie, by tworzyc zdrowy uklad urzedu miasta i gminy. Prosba do moderatora tego portalu, NIE usuwaj zadnych opinni,z wyjatkiem takich, ktore maja wylacznie jezyk wulgarny. Prawda czlowieka wyzwala, tym bardziej tego, co sam siebie oklamuje. Pozdrawiam.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress