Szczuczyn: Pijany kierowca i kradzione drewno…

0

Grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym pijany 22-latek wraz z 26-letnim kolegą przewozili skradzione z lasu drewno. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, patrolując teren gminy Szczuczyn, zatrzymali do kontroli drogowej osobowego fiata, którym poruszało się dwóch młodych mężczyzn. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący pojazdem jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 22-letni kierowca oraz 26–letni pasażer dodatkowo przewozili samochodem drewno, które prawdopodobnie wcześniej ukradli z państwowego lasu na terenie gminy Szczuczyn.

Podczas przeszukania stodoły 22-latka policjanci odnaleźli kolejne fragmenty ściętych drzew. Zabezpieczone drewno o łącznej wartości około 650 zł zostało przekazane leśniczemu. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży, a kierowca fiata dodatkowo zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przez sądem.

KPP w Grajewie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x