Szczuczynianka w ćwierćfinale Miss Polski 2018

0
Ruszyły już tegoroczne przygotowania do wyborów Miss Polski 2018. Konkurs co roku odbywa się etapowo.  Eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej.
W gronie kandydatek jest nasza reprezentantka. W ćwierćfinale Miss Polski 2018, który odbędzie się 10 czerwca w Łodzi, powalczy pochodząca ze Szczuczyna 24 letnia  pani Anna Rydzewska. Obecnie pani Ania mieszka i pracuje w Białymstoku.
Pani Ania ma już na swoim koncie takie sukcesy jak: Miss Powiatu Grajewskiego 2014, została także Finalistką Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę!
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x